Додаткові товари

Номер замовленя

Найменування

Показники


253908

Рибне борошно

Високоякісне  датське рибне борошно – добавка, яка допомагає вирішити питання приросту ваги.
Це 72 % протеїн який надає 90% засвоюваності. 50 кг в мішку

 580817

Suplex E-30000/Selen

Додатковий корм з вітаміном Е та селеном (порошок)
Вміст селену разомз вітаміном Е являє ефективний захист від руйнування клітин

254298

SeoFoss

SeoFoss – це добавка до гнойовиці, що містить ретельно відібрану суміш спеціальних мінералів, які забезпечують чудовий іонообмінний ефект. SeoFoss працює шляхом обміну негативно і позитивно заряджених іонів. Це зв’язує аміак у рідкому розчині гною. При цьому, продукт служить як буфер у рідкому розчині та мінімізує вилуговування добрив. Високий іонно-обмінний ефект також зменшує запах рідкого розчину при цьому обмежує випари аміаку.


253909

Piglet Saver

Piglet Saver є запатентованим знанням , що допомагає слабким народженим поросятам для початкового розвитку. E (d-альфа токоферол), який буде застосовано до поросят  з низькою вагою при народженні, відразу ж після пологів і знову після 12 годин .Piglet Saver забезпечує енергійних та життєвих поросят з покращеною здатністю смоктання соска.
Пакунки та упаковка:3×250 ml і  6×250 ml


253926

Solofer® 20% Профілактика та лікування анемії через дефіцит заліза. Для використання від 1 по 3 день життя
12×100мл

254318
Dialyt Dialyt це дієтичний корм з електролітами , декстрози і всіма важливими вітамінами для поросят, телят, ягнят та жеребців з кишковими проблемами. Як правило кишкові проблеми виникають в ситуаціях, де є слабка імунна система тварини. Наслідками є зниження продуктивності і наступні виробничі втрати. Добавка електроліту відновлює баланс рідини в організмі тварин з кишковими проблемами і забезпечує швидке відновлення. Вона також має профілактичну дію відносно кишкових проблем.
Пакування 15кг в мішку

253490
Grifor Grifor це замінник цільного молока із знежиреним молоком і порошку з високим вмістом корисних речовин. Grifor вводять в перші два тижні після опоросу і забезпечує хороший початок для всіх поросят у виводку, які забезпечують максимальний ріст. Grifor може навіть замінити молоко свиноматки в кінці періода молозива.  (у разі смерті свиноматки). Вона має підвищений вміст засвоюваної сировини, легко розчиняється і дуже смачно.
Пакування 25 кг в мішку

253491
Grisat Grisat це замінник цільного молока з дуже високим вмістом поживних речовин. Grisat забезпечує гарний початок для всіх поросят у виводку і забезпечує максимальне зростання. Grisat запобігає появі шкідливих бактерій у системі розчиненого молока. Він також працює в якості добавки для свиней власного шлункового соку, таким чином, впливає на здоров’я позитивно. Grisat має високий вміст легкозасвоюваних сировини. Крім того, продукт легко розчиняється і дуже смачний.
Пакування 25 кг в мішку.
PorcoFer PorcoFer є добавкою заліза для новонароджених поросят. Він замінює залізо ін’єкції на 100%. Залізо легко засвоюється що забезпечує виважену і достатню кількість заліза. ProcoFer повинно бути дано у вигляді сухого корму на підлозі чи близько до місця знаходження поросят. Дати PorcoFer три рази від двох днів після народження поросят до 10-12 днів.
Пакування 25 кг в мішку

281383

Sow Stimul

Добавка у формі таблеток для свиноматок. Sow Stimul містить вітамін Е та велику кількість сирого білка.
Пакування – 3 кг

227479

VILOFOS Vital for poultry

VILOFOSS Vital для Птиці була розроблена спеціально для запобігання пригнічення росту та у випадку захворювань.
Збалансований склад VILOFOSS Vital підтримує імунну систему та активізує обмін речовин.
Пакування 25 кг в мішку

227356

VILOFOSS Laying Plus

Метаболічний активатор для курей-несучок
Пакування 25 кг в мішку

254307

Peckstone Extra Hard

Підходить для  птиці та індиків. Вміст Ca, Mg, Na та мікромінералів підтримує здоровий метаболізм і одночасно зміцнює кісткову структуру, опірення та утворення пір’я. Дозволено для використання в органічному землеробстві


253965

Peckstone Hard

Ідеально підходить для курей – несучок . Вміст Ca, Mg, Na та мікромінералів підтримує здоровий метаболізм і одночасно зміцнює кісткову структуру, опірення та утворення пір’я. Дозволено для використання в органічному землеробстві.
Пакування  – 10 кг


254056

Lactoval Liquid Lactoval Liquid – це порошкоподібний корм, що містить вітаміни (A, D3, E і вітамін B), електроліти, клітини дріжджів та речовини, що стабілізують рН. Застосовується для новонароджених корів  відразу після отелення.
Вміст відра – 15 кг

254866

HooFoss

Рідкий засіб для догляду за копитами для обприскування. Створює мембрану на копитах в проблемній області, підтримуючи загоєння Нейтралізує тканинно-руйнівний аміак, що в іншому випадку збільшить швидкість зараження.Нейтралізує сірководень, що сприяє зростанню бактерії Трепонема. Створює стійку і захисну мембрану, триває кілька днів. Підходить для гострого та профілактичного лікування.
Каністра – 20 літри

251587

Salto Universal

Мінерали і сіль є незамінними для основного функціонування організму. Додаткова добавка солі і мінералів запобігає розлади обміну речовин, що призводять до зниження рівня стресу Ідеальна мінеральна лиза для коней та великої рогатої худоби
Пакування – 10 кг